Hejsan!

Vi är en webbyrå med kontor på Faluvägen 29 i Hofors och Storgatan 29 i Sundsvall.

Kontakta oss när det gäller webbutveckling och lösningar för webben.
Vi är specialister på webbhandel och webbaserade speciallösningar. Vi vill gärna veta mer om dina digitala idéer och projekt.

0290 - 34 20 50       kontakt@svenskwebbhandel.se

Vi älskar att prata webb, hör av dig så snackar vi webb med dig också! 


När du kontaktar Svensk Webbhandel är det någon av oss du får prata med!

Pelle Jonsson

Pelle Jonsson

Projektledare / Affärsutvecklare


0290 - 34 20 51
pelle@svenskwebbhandel.se

Mattias Johansson

Mattias Johansson

Projektledare / Programmerare


060 - 600 53 12
mattias@svenskwebbhandel.se

Mikael Bergvärn

Mikael Bergvärn

Programmerare


0290 - 34 20 53
mikael@svenskwebbhandel.se

Emma Huhtanen

Emma Huhtanen

Webbdesigner / Projektledare


0290 - 34 20 54
emma@svenskwebbhandel.se

Joakim Jonsson

Joakim Jonsson

Programmerare


060 - 600 53 13
joakim@svenskwebbhandel.se

Kent Andersson

Kent Andersson

Programmerare


060 - 600 53 14
kent@svenskwebbhandel.se

Mimer Eklund

Mimer Eklund

Programmerare


0290 - 34 20 55
mimer@svenskwebbhandel.se

Malin Svensson

Malin Svensson

Webbdesigner / Annonsering


0290 - 34 20 52
malin@svenskwebbhandel.se

Niclas Malmström

Niclas Malmström

Projektledare / Programmerare


0290 - 34 20 56
niclas@svenskwebbhandel.se

Samuel Richardsson

Samuel Richardsson

Webbdesigner


samuel@svenskwebbhandel.se

Lena Berglund

Lena Berglund

Programmerare


lena@svenskwebbhandel.se

Hör av dig så skapar vi någonting tillsammans!

Upp