Hejsan!

Vi är en webbyrå med kontor på Faluvägen 29 i Hofors och Storgatan 29 i Sundsvall.
Vi älskar att prata webb, så kontakta oss gärna så vi kan snacka webb med dig också!

0290 - 34 20 50       kontakt@svenskwebbhandel.se


Vi vill gärna höra om dina digitala idéer och projekt.
När du kontaktar Svensk Webbhandel är det någon av oss du får prata med!

Pelle Jonsson

Pelle Jonsson
Projektledare / Affärsutvecklare


0290 - 34 20 51
pelle@svenskwebbhandel.se

Mattias Johansson

Mattias Johansson
Projektledare / Programmerare


060 - 600 53 12
mattias@svenskwebbhandel.se

Mikael Bergvärn

Mikael Bergvärn
Programmerare


0290 - 34 20 53
mikael@svenskwebbhandel.se

Emma Huhtanen

Emma Huhtanen
Webbdesigner / Projektledare


0290 - 34 20 54
emma@svenskwebbhandel.se

Joakim Jonsson

Joakim Jonsson
Programmerare


060 - 600 53 13
joakim@svenskwebbhandel.se

Kent Andersson

Kent Andersson
Programmerare


060 - 600 53 14
kent@svenskwebbhandel.se

Mimer Eklund

Mimer Eklund
Programmerare


0290 - 34 20 55
mimer@svenskwebbhandel.se

Malin Svensson

Malin Svensson
Webbdesigner / Annonsering


0290 - 34 20 52
malin@svenskwebbhandel.se

Niclas Malmström

Niclas Malmström
Projektledare / Programmerare


0290 - 34 20 56
niclas@svenskwebbhandel.se